INNE ZABIEGI

Jalupro

Produkty Jalupro zostały stworzone z myślą o spowolnieniu oznak upływu czasu. Zawierają  kompleks czterech aminokwasów (glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna) oraz kwas hialuronowy.

Jednak to nie kwas hialuronowy czyni Jalupro tak wyjątkowym, lecz wspomniane aminokwasy, które niczym małe cegiełki ułożone we właściwy sposób budują młodzieńczy, sprężysty kolagen.

Aktywny kompleks aminokwasów pobudza aktywność metaboliczną fibroblastów, co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu. Składniki macierzy pozakomórkowej – kwas  hialuronowy i L-leucyna zapewniają optymalny stopień nawilżenia tkanek oraz tworzą swoiste rusztowanie w ich obrębie, czyniąc skórę bardziej elastyczną.

Innowacyjna formuła to produkty serii: Jalupro classic oraz Jalupro HMW.

Jalupro classic – przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy jak  i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega procesom fotostarzenia. Poprawia wygląd blizn-także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów. Dla pełnego efektu rekomenduje się 4 zabiegi co 10 dni.

Jalupro HMW – to  produkt, którego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu. Dla pełnego efektu rekomenduje się 3 zabiegi co 20 dni.

Jakie problemy leczymy Jalupro?

  • umiarkowane i głębokie zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu,
  • utrata jędrności i objętości policzków, a także grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i okolicy ramion
  • skóra pozbawiona blasku, sucha, zmęczona
  • rozstepy, blizny, keloidy

Linia produktów Jalupro to również suplement diety – Jalupro drink To 90 dniowa kuracja z aminokwasami do picia, zalecana do łączenia z zabiegami medycyny estetycznej i przy terapiach trychologicznych (utrata włosów).