INNE ZABIEGI

Stymulator własnego kolagenu (collagen booster)

NADAJ PIĘKNU NOWY WYMIAR DZIĘKI STYMULACJI SYNTEZY KOLAGENU
Oznaki starzenia zazwyczaj zaczynają pojawiać się już po 20 roku życia, wraz ze zmniejszeniem jędrności skóry. Towarzyszą temu drobne zmarszczki i linie, które pogłębiają się z wiekiem. Tradycyjne wypełniacze skórne tylko maskują linie, zmarszczki i fałdy.

POLIKAPROLAKTON DZIAŁA INACZEJ
To pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych, która dzięki swym właściwościom, nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale stymuluje produkcję własnego kolagenu, aby prawdziwie walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia w obszarze twarzy i dłoni, w rezultacie w sposób stopniowy i długotrwały zapewniając ci naturalny młody wygląd.

 

ZABIEG 2 W 1
- Natychmiastowa korekta zmarszczek i fałdów
- Stymulacja twojego własnego kolagenu dla długotrwałych i naturalnych efektów zabiegowych


Polikaprolakton to doskonały zabieg zarówno dla kobiet i mężczyzn bez względu na wiek.

ZALETY:
Koryguje zmarszczki i fałdy
Stymuluje twój własny kolagen dla długotrwałych i naturalnych efektów zabiegowych
Modeluje i rzeźbi
Odwraca oznaki starzenia
Zapewnia bardziej naturalny i młodzieńczy wygląd


OPIS ZABIEGU:
Zabieg trwa około 30 minut i pozwala ci bezpośrednio po, wrócić do normalnych codziennych zajęć.

Preparat podawany jest głęboko w tkankę podskórną, szczególnie w celach poprawy jakości skóry lub bezpośrednio na kość, w celu osiągnięcia efektu wolumetrycznego, tj. zwiększenia objętości.

PRZYGOTOWANIE:
Zastosowanie polikaprolaktonu nie wymaga wcześniejszych przygotowań, ani testów skórnych. Wykazano całkowitą biokompatybilność, co oznacza, że można go podać natychmiast. Jest to także całkowicie wchłanialny produkt przez twoje ciało. Przeciwwskazania do zabiegu są typowe, jak dla każdego preparatu do iniekcji stosowanego w medycynie estetycznej. Pamiętaj, aby zawsze szczegółowo przekazać twojemu lekarzowi  informację o dacie i zakresie poprzednich zabiegów estetycznych.

PO ZABIEGU:

Zaleca się, aby unikać gorących kąpieli i intensywnych ćwiczeń przez 24 godziny oraz ekspozycji na słońce i promienie UV przez tydzień po zabiegu. Podobnie jak w przypadku innych zastrzyków może wystąpić lokalne zaczerwienienie, obrzęk bądź siniak. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się ze swoim lekarzem medycyny estetycznej. Osiągniesz naturalny, równomierny i natychmiastowy efekt zabiegowy.

ILE WIZYT JEST POTRZEBNYCH:
Wybierając polikaprolakton, potrzebna jest tylko jedna wizyta w celu osiągnięcia natychmiastowego, stabilnego i długotrwałego rezultatu, czyniąc zabieg opłacalnym. To doskonała proporcja jakości do ceny.

Uwaga: Powyżej przedstawione informacje nie mogą zastąpić konsultacji przeprowadzonej przez wykwalifikowanego lekarza.
Zawsze należy skonsultować z wykwalifikowanym lekarzem zalecenia terapeutyczne i plan twojego zabiegu.