INNE ZABIEGI

Osocze bogatopłytkowe RegenerisRegeneris, zwany także przez pacjentów „Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi. Zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Regeneris – jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR ? Autologous Cellular Regeneration) ? czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które: - pobudzają procesy regeneracji tkanek, - wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), - aktywują mezenchymalne komórki macierzyste, - pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

To bardzo popularny zabieg wśród zagranicznych i polskich gwiazd show biznesu. Pamiętaj, że tylko oryginalny zabieg daje 100% satysfakcji.

Na rynku jest wiele innych systemów uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, ale tylko Regeneris jest objęty szwajcarskim patentem i daje najskuteczniejsze efekty. Przestrzegamy przed zabiegami, które próbują go jedynie naśladować.